KONST / Litografier / Färglitografi 12422027
nr 1242 2027
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/150. Ramens innermått: 44x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:43:13
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
18 mar
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann